PREMIE DLA OPIEKUNA OSÓB STARSZYCH W NIEMCZECH

Każdy Opiekun, który podejmie z nami współpracę otrzymuje wynagrodzenie, które wynosi- w zależności od poziomu znajomości języka niemieckiego, posiadanego doświadczenia, kwalifikacji oraz specyfiki wybranej oferty- od 1000 do 1600 euro miesięcznie na rękę. Najlepsi Opiekunowie powiększają te kwoty o premie i bonusy.

 

Jak to zrobić ?

 

* Znajomość języka niemieckiego

Wraz z czasem spędzonym na terenie Niemiec, rośnie poziom znajomości języka niemieckiego. Im lepsza znajomość języka niemieckiego, tym wyższe wynagrodzenie!

 

*Praca w dni świąteczne

Dla Opiekunów pracujących w święta mamy przygotowane bonusy.

 

* Większe doświadczenie

Każdy dzień spędzony w Niemczech jest inwestycją nie tylko w język, ale także w doświadczenie. Im większe doświadczenie, tym większa szansa na wyższe wynagrodzenie.

 

*Za polecenie Opiekunowi

Dodatkowe premie w kwocie 150 złotych przyznajemy za każdego poleconego nam Opiekuna, który spełni warunki rekrutacji i wyjedzie    „z nami” do pracy do Niemiec na minimum 1 miesiąc.

 

*Za polecenie rodzinie niemieckiej

Dla osób, które skutecznie polecą nas niemieckim rodzinom, przygotowaliśmy premie w wysokości 400 złotych za każdego poleconego podopiecznego.

 

Nasz konsultant przedstawi Państwu naszą ofertę premii i bonusów w ciągu kilku godzin od wypełnienia formularza widocznego po prawej stronie.

 

Zapraszamy do współpracy!

Formularz kontaktowy

Generated with MOOJ Proforms Basic Version 1.3
* Pole wymagane
Imię i nazwisko *
Telefon *
E-mail *
Temat
Znajomość niemieckiego
Doświadczenie w opiece
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.). *
zgadzam się