PLjob | Nauka j. niemieckiego

Witamy serdecznie wszystkich zainteresowanych nauką j. niemieckiego.

 

Chcąc wyjechać do pracy za granicę jako Opiekun osób starszych, niezbędna jest znajomość języka, którym posługują się podopieczni oraz ich rodziny. Jest to bardzo ważne, ponieważ wtedy podopieczni czują się bezpieczniej, a Opiekunowie są bardziej pewni siebie, gdyż napotykają na mniej problemów, żyjąc i pracując w obcym kraju, co często wiąże się z ogromnym stresem. Rozumiemy to doskonale, dlatego stworzyliśmy książeczkę do nauki j. niemieckiego. Tutaj chcieliśmy zaprezentować kilka stron, które wchodzą w jej skład, a także zaprosić Cię do naszego biura. Znajduje się ono na ul. Jedności Robotniczej 39, 67-200 Głogów.

 

Pobierz książeczkę do nauki j.niemieckiego

 

 

Odwiedzając nas, możesz otrzymać pełną wersję książeczki w formie papierowej, którą możesz mieć zawsze przy sobie. Dzięki niej będziesz mógł nauczyć się, a następnie utrwalać słownictwo oraz zagadnienia gramatyczne j. niemieckiego w zakresie podstawowym.

 

 

Ponadto organizujemy kurs j. niemieckiego, na który serdecznie zapraszamy. Z kursu mogą skorzystać nie tylko osoby, które dopiero zamierzają zacząć swoją przygodę z językiem i po raz pierwszy wyjechać do pracy do Niemiec, ale również osoby, które znają już podstawy i chciałyby się podszkolić.

Pamiętaj! Im lepiej znasz j. niemiecki, tym szybciej znajdziemy pracę dla Ciebie.