PRACA W OPIECE

NAD OSOBAMI STARSZYMI

Firma PLjob Sp. z o.o. Sp. k. oferuje zatrudnienie jako Opiekun osób starszych
w Niemczech. Proponowane przez nas oferty pracy są sprawdzone i w pełni bezpieczne.

Formularz kontaktowy

Generated with MOOJ Proforms Basic Version 1.3
* Pole wymagane
Imię i nazwisko *
Telefon *
Temat
Znajomość niemieckiego
Doświadczenie w opiece
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.). *
zgadzam się

Podjęcie pracy w charakterze Opiekuna to szansa na rozwój osobisty oraz na poznanie ciekawych ludzi i zawiązanie prawdziwych przyjaźni, możliwość doskonalenia umiejętności językowych poprzez codzienne obcowanie z językiem w obcym kraju oraz poznania obcej kultury, a także sposób na poprawienie stanu budżetu domowego.

Oferujemy:

  • legalną pracę w domach prywatnych,
  • ofertę pracy dostosowaną do indywidualnych oczekiwań Opiekuna,
  • opiekę agencji w czasie trwania umowy,
  • elastyczne terminy wyjazdu,
  • pokrycie kosztów podróży,
  • kurs j. niemieckiego,
  • opłacone składki ZUS od średniej krajowej.

Naszą ofertę kierujemy do osób:

  • łatwo nawiązujących kontakty,
  • przyjacielsko i pogodnie usposobionych,
  • odpowiedzialnych i sumiennych oraz zaangażowanych w pracę,
  • ze znajomością języka niemieckiego pozwalającą na prostą komunikację z podopiecznym,
  • mile widziane wykształcenie medyczne lub pokrewne.

Zakres obowiązków:

  • troska o powierzoną osobę i jej dobre samopoczucie,
  • pomoc w codziennym życiu,
  • prace domowe takie jak: gotowanie, robienie zakupów,
    utrzymywanie czystości w domu.

Miejsce Pracy:

  • Niemcy,
  • praca w domu osoby wymagającej opieki.

Zdobyliśmy certyfikat "Firma godna zaufania" !